The ONE Hostel to jedyny hostel we Wrocławiu, zlokalizowany na wrocławskim Rynku. The ONE Hostel oferuje tanie noclegi w pokojach prywatnych i wieloosobowych, również z pięknym widokiem na Rynek.
język:
English
Deutsch
Espańol
Russian
post address
phone
ul. Rynek 30, 50-102 Wrocław
zobacz na mapach google
+48 71 337 2402
recepcja@onehostel.pl

Rezerwacja on-line

Polska/Wrocław
*Przyjazd:
*Noce:
1
2
3
*Osoby:
1
2
3
*Pokój:
submit

Nasze pokoje

Kamienica Stary Ratusz

Kamienica Stary Ratusz

The One Hostel to wyjątkowa opcja na nocleg, obiekt usytuowany w doskonałej lokalizacji - wrocławski Rynek, a dokładnie jego wschodnia pierzeja, w historycznej kamienicy której tradycja sięga średniowiecza i jest starsza niż sam staromiejski Ratusz - to w niej miała się mieścić siedziba władz miejskich przed przeniesieniem się rajców do zbudowanego specjalnie dla nich budynku. Z tego względu nasza kamienica zwana jest Starym Ratuszem.

By podkreślić jeszcze walory turystyczne należy wspomnieć o niezwykłych gościach, którym obecny The One Hostel udzielał noclegu setki lat temu - albowiem alternatywna nazwa kamienicy brzmi Pod Polskimi Królami, co podkreślać ma fakt kwaterowania w niej polskich monarchów z dynastii saskiej. Rzeźba jeźdźca zdobiąca niegdyś fasadę bywa interpretowana jako litewska Pogoń, która jako fragment herbu Rzeczpospolitej zawędrowała tu wraz z koronowanymi turystami.

Gdy uzupełnimy walory historyczne o wspaniały widok wprost na zegar i fasadę Ratusza oraz kompleksową ofertę i wysoki standard obsługi, nie ulega wątpliwości że nocleg w The One hostel to jeden z najlepszych wyborów jakie dokonać może turysta odwiedzający Wrocław.Copyright © The One hostel 2011
Wszelkie prawa zastrzeżone

Powered by Signum IT Sp. z o.o.
Developed by B&G Public Relations