The ONE Hostel to jedyny hostel we Wrocławiu, zlokalizowany na wrocławskim Rynku. The ONE Hostel oferuje tanie noclegi w pokojach prywatnych i wieloosobowych, również z pięknym widokiem na Rynek.
język:
English
Deutsch
Espańol
Russian
post address
phone
ul. Rynek 30, 50-102 Wrocław
zobacz na mapach google
+48 71 337 2402
recepcja@onehostel.pl

Rezerwacja on-line

Polska/Wrocław
*Przyjazd:
*Noce:
1
2
3
*Osoby:
1
2
3
*Pokój:
submit

Nasze pokoje

Regulamin The One Hostel

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za zapoznanie się z regulaminem The One Hostel i jednocześnie wyrażamy nadzieję na przestrzeganie opisanych w nim zasad. Regulamin został stworzony w celu zapewnienia Państwu bezpiecznego i komfortowego pobytu w naszym obiekcie.

 

 1. Recepcja Hostelu czynna jest całą dobę.

 2. Doba hostelowa trwa od godz. 14:00 do godz. 11:00

        -  Check-in - istnieje możliwość uzgodnienia innych godzin przyjazdu

        - Check-out - po godzinie 11:15 za każdą rozpoczętą kolejną godzinę doliczane jest 10 zł od każdej osoby.

 1. W cenę noclegu wliczone jest śniadanie.

 2. Cena noclegu w pokojach 6 i 8 osobowych nie obejmuje ręczników (istnieje możliwość wypożyczenia ręczników w hostelu za drobną opłatą u pracownika recepcji)

 3. Zachowanie ciszy nocnej w hostelu obowiązuje w godzinach 22:00 – 7:00. W tym czasie na terenie hostelu nie mogą przebywać osoby niezameldowane.

 4. Przebywanie osób niezameldowanych na terenie Hostelu powinno być zgłoszone pracownikom recepcji hostelu.

 5. W godzinach nocnych tj.: 24:00-6:00 dla bezpieczeństwa naszych gości hostel może być zamykany, co nie wyklucza możliwości późnych godzin zakwaterowania lub powrotu do hostelu.

 6. Hostel objęty jest opieką i monitoringiem firmy Solid Security.

 7. Rezerwacji można dokonywać telefonicznie, mailowo lub osobiście. Rezerwacja wymaga potwierdzenia 
  w postaci wpłaty zaliczki w wysokości 50% całkowitej kwoty rezerwacji. Płatności należy dokonać w ciągu 7 dni od dnia dokonania rezerwacji wstępnej. Pozostała kwota regulowana jest w momencie zameldowania. Brak wpłaty w uzgodnionym terminie automatycznie wpływa na anulowanie rezerwacji.

 8. Klient potwierdzając rezerwację wpłatą zaliczki automatycznie potwierdza, że zapoznał się z regulaminem obiektu i zobowiązuje się do przestrzegania opisanych w nim zasad. 

 9. Wpłaty zaliczek należy dokonywać na konto The One Hostel : Idea Bank  30195000012006016418000003

 1. Zwrot zaliczki w 100% możliwy jest w przypadku odwołania rezerwacji nie później niż na 7 dni. W szczególnych przypadkach – m. in. Sylwester, imprezy masowe itp. hostel zastrzega sobie prawo do zmiany powyższych zasad.

 2. Zaliczki nie zrealizowane nie będą zwracane klientowi. Brak możliwości zwrotu zaliczki za nie zrealizowaną usługę będzie traktowany jako odszkodowanie z tytułu rezerwacji miejsca.

 3. W przypadku zmiany terminu wyjazdu w trakcie trwania pobytu, przy rezerwacji krótszej niż 7 dni opłata za pobyt nie będzie zwracana.

 4. W stosunku do grup zorganizowanych obowiązuje dodatkowo regulamin dla grup.  

 5. Zameldowanie następuje w momencie przedstawienia dokumentu tożsamości (dowodu osobistego, prawa jazdy bądź paszportu) oraz uiszczenia pozostałej części opłaty za pobyt.

 6. Po opuszczeniu pokoju, przed wyjściem z hostelu prosimy o pozostawianie kluczy w recepcji hostelu.

 7. Zachowanie gości hostelowych nie może zakłócać pobytu innych gości.  W przypadku naruszenia komfortu, bezpieczeństwa oraz spokoju innych gości hostelowych personel hostelu ma prawo odmówić dalszego pobytu takiej osobie bądź grupie. W takim przypadku opłata za pobyt nie podlega zwrotowi.

 8. Uprzejmie prosimy o utrzymanie porządku i czystości w pokojach oraz pomieszczeniach wspólnego użytkowania.

 9. Na terenie hostelu obowiązuje bezwzględny zakaz palenia. Palenie podlega karze pieniężnej w wysokości 500zł.

 10. Nieuzasadnione uaktywnienie alarmu przeciwpożarowego podlega karze pieniężnej w wysokości 500zł.

 11. Ze względów bezpieczeństwa obowiązuje całkowity zakaz otwierania na oścież dolnych okien w pokojach deluxe, złamanie zakazu podlega karze pieniężnej w wysokości 100zł

 12. W pokojach 6 i 8 osobowych obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu.

 13. Cennik napraw i zniszczeń dostępny jest w recepcji The One Hostel. W przypadku gdy cennik nie obejmuje zaistniałego uszkodzenia, gość ponosi opłatę zgodnie z kosztami wymiany lub naprawy w ciągu, które zostaną podane do wiadomości w ciągu trzech dni roboczych.

 14. Za wszelkie zniszczenia i zabrudzenia w pokojach i częściach wspólnych spowodowane nadmiernym spożyciem alkoholu, gość jest zobowiązany uiścić opłatę zgodnie z cennikiem napraw

 15. W momencie wymeldowania gościa z hostelu, personel ma prawo sprawdzić pokój w obecności gościa pod kątem ewentualnych zniszczeń.

 16. Ze względów bezpieczeństwa zabronione jest używania w pokojach grzałek, żelazek oraz innych urządzeń nie będących wyposażeniem hostelu.

 17. Wszelkie usterki w pokojach należy zgłaszać w dniu przyjazdu pracownikom hostelu. W przypadku braku takich zgłoszeń przyjmuje się brak wszelkich usterek lub zniszczeń. 

 18. Goście hostelowi ponoszą materialną odpowiedzialność za wszelkiego typu uszkodzenia na terenie hostelu powstałe z ich winy lub osób je odwiedzających według wyceny szkód.

 19. Hostel nie ponosi odpowiedzialności za wartościowe rzeczy pozostawione w pokojach lub częściach wspólnych.

 20. Za zgubienie kluczy hostelowych gość będzie zobowiązany uiścić opłatę w wysokości 50zł.

 

 

Kierownictwo Hostelu wraz z personelem ze swojej strony dołoży wszelkich starań aby Państwa pobyt był jak najbardziej komfortowy, a usługi przez hostel świadczone były na jak najwyższym poziomie.

W przypadku jakichkolwiek zastrzeżeń prosimy o zgłaszanie wszelkich uwag do recepcji, abyśmy mogli jak najszybciej zareagować.

 

 

Życzymy udanego pobytu w The One Hostel.


 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © The One hostel 2011
Wszelkie prawa zastrzeżone

Powered by Signum IT Sp. z o.o.
Developed by B&G Public Relations